RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

LSD w żelkach na poczcie. Zatruło się nimi 5-letnie dziecko

Publikacja: Sobota, 26 stycznia (20:31) Aktualizacja: Sobota, 26 stycznia (20:00)

Warszawska policja ostrzega przed spożywaniem słodyczy nieznanego pochodzenia. Policjanci z Targówka zabezpieczyli kolorowe żelki niewiadomego pochodzenia. Badania osób, które je spożyły, wykazały, że w ich składzie znajdowała się zabroniona substancja psychoaktywna.

Żelki były na poczcie na warszawskim Targówku. Jedna z pracownic wzięła je do domu. Poczęstowała nimi męża oraz 5-letnią wnuczkę. Cała trójka po zjedzeniu żelków źle się poczuła i trafiła do szpitala.

Następnie kobieta zgłosiła to na policję.

Po przebadaniu żelków okazał się, że zawierają substancję psychotropową, a konkretnie LSD.

Jak pisze "Super Express", woreczki z żelkami wypadły prawdopodobnie z jednej z przesyłek. Na pudełku nie był jednak ani nadawcy, ani adresata. 

Źródło: RMF24
Tagi: narkotyki

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: