RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Kontrola w policji w sprawie 17-latki

Publikacja: Niedziela, 1 lipca (07:15) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Biuro kontroli warmińsko-mazurskiej policji zajmie się działaniami policjantów w sprawie 17-latki, którą znaleziono nieprzytomną na torowisku koło Iławy.

Skargę złożyli rodzice dziewczyny. Małgorzata zaginęła tydzień temu, gdy wracała pociągiem z Bydgoszczy do Ostródy. Trzy dni później nastolatkę znaleziono na torowisku w Rudzienicach. Wciąż nie wiadomo co się stało. Małgosia w stanie bardzo ciężkim leży w szpitalu.

Rodzice chcą wyjaśnienia czy działania policjantów od chwili, gdy w piątek wieczorem zgłoszono zaginięcie 17-latki, były prawidłowe.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: