RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Karambol na A4. Zderzyły się cztery auta

Publikacja: Środa, 9 sierpnia (11:17)

Zablokowana jest autostrada A4 pomiędzy Brzeskiem a Krakowem. Na wysokości Staniątek doszło do karambolu czterech samochodów. Ucierpiała jedna osoba.

Na miejscu pracują służby ratownicze. 

Do wypadku doszło przed zwężeniem jezdni do jednego pasa ruchu na wysokości Staniątek, gdzie drogowcy naprawiają nawierzchnię na prawym pasie ruchu. Dwa kilometry dalej - w korku - zderzyło się ze sobą kilka samochodów. Nie ma informacji, by tam ktoś został ranny.   

Jadący w kierunku Krakowa powinni zjechać z autostrady na węźle Targowisko. Tam - droga krajową numer 94, przez Wieliczkę, można wrócić na A4. Można też drogą numer 75, przez Niepołomice, dostać się do Nowej Huty. 

(mal)

Źródło: RMF FM
Tagi: karambol

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: