RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Jedno auto, dwóch pijanych kierowców

Publikacja: Czwartek, 27 maja (13:52) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Policjanci ze Stargardu Szczecińskiego zatrzymali pijanego kierowcę citroena. 26-letni mężczyzna miał ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Po złożeniu wyjaśnień został zwolniony. Niecałą godzinę później w innej części miasta policjanci zatrzymali tego samego citroena, ale już z innym kierowcą, z tym, że ten był jeszcze bardziej pijany. Obok siedział… zatrzymany wcześniej 26-latek.

Drugi z zatrzymanych miał w wydychanym powietrzu ponad półtora promila alkoholu. Żaden z mężczyzn nie miał uprawnień do prowadzenia pojazdów. Obaj odpowiedzą przed sądem.

Źródło: RMF FM FB

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: