RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Jedna z najważniejszych inwestycji w stolicy wreszcie oddana

Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (11:00)

Punktualnie o godz. 8, z dziewięciomiesięcznym opóźnieniem, drogowcy otworzyli wiadukt na Cybernetyki w Warszawie. To jedna z ważniejszych inwestycji drogowych na południu miasta. Wiadukt łączy Służewiec z Okęciem.

Na otwarciu nie pojawił się nikt z władz miasta, nie było nikogo z Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad czy z Ministerstwa Infrastruktury. W otwarciu brali udział tylko drogowcy, którzy usunęli pachołki blokujące wjazd na wiadukt pomiędzy 17 stycznia a Cybernetyki.

Niestety nie obyło się bez przeoczenia. Drogowcy zapomnieli powiedzieć kierowcom o otwarciu wiaduktu. Przy 17 Stycznia oraz Żwirki i Wigury nadal są znaki informujące nie o wiadukcie a o ślepej uliczce.

Źródło: RMF FM
Tagi: Warszawa droga

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: