RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Gęsty smog w stolicy, komunikacja miejska dziś za darmo

Publikacja: Czwartek, 15 grudnia (10:21) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (12:00)

Gęsty smog nęka mieszkańców stolicy. Komunikacją miejską w Warszawie można dziś jeździć za darmo.

Ratusz zachęca mieszkańców Warszawy, żeby samochody zostawili w garażu i skorzystali z darmowych przejazdów komunikacją miejską: wybrali autobusy, tramwaje lub metro. 

Zdecydowanie czuć, że dziś powietrze jest bardziej zanieczyszczone - podkreślają warszawiacy, rozmówcy naszego reportera. 

Także Koleje Mazowieckie, już wczoraj podały, że w godzinach popołudniowych i wieczornych przejazdy ich pociągami w obrębie I i II strefy biletowej ZTM będą bezpłatne.

(mal)

Źródło: RMF FM

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: