RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Elbląg przez weekend bez tramwajów

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (11:00)

Mieszkańcy i turyści z Elbląga dopiero w poniedziałek będą mogli skorzystać z komunikacji tramwajowej. Ma to związek z przebudową drogi wojewódzkiej nr 503.

Przez dwa dni pod torowiskiem na ulicy Robotniczej, na wysokości skrzyżowania z Browarną, będzie montowana kanalizacja deszczowa. Ta docelowo ma łączyć wody opadowe z rzeką Elbląg. Ruch samochodów na szczęście będzie odbywał się bez zmian. Do tramwajów będzie można wsiąść dopiero w poniedziałek.

Kierowcy z Warmii i Mazur na utrudnienia trafią również w centrum Olsztyna. Z powodu Trzydniówki Teatralnej zajęta będzie część parkingu na placu Dunikowskiego.

Źródło: RMF FM

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: