RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Dyplomata napadnięty w centrum Warszawy

Publikacja: Czwartek, 21 sierpnia (13:53) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (11:00)

Prokuratura i policja szukają sprawców napadu na dyplomatę w centrum Warszawy. Do zdarzenia doszło w ubiegłą sobotę. Jak dowiedział się nasz reporter Paweł Balinowski, chodzi o sekretarza ambasady Nowej Zelandii.

Pewne jest, że sprawców było dwóch. Do tej pory nie udało się ich zidentyfikować. Napadli oni na dyplomatę w sobotę wieczorem na ulicy Poznańskiej w Warszawie.

Jak powiedzieli nam pracownicy prokuratury, mężczyźnie nic poważnego się nie stało. Dyplomata stracił rzeczy osobiste - prawdopodobnie chodzi tutaj o portfel i telefon komórkowy.

Policję zawiadomił sam nowozelandzki dyplomata chwilę po zdarzeniu. 

(mpw)

Źródło: RMF FM
Tagi: dyplomata

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: