Wybuchł gaz, który zgromadził się w mieszkaniu na piętrze. W wybuchu ucierpiały dwie starsze osoby. Z poparzeniami zabrano je do szpitala. Dwie kolejne osoby ewakuowano.
Siła wybuchu wyrwała fragment ściany nośnej, dlatego na miejsce jedzie grupa poszukiwawczo-ratownicza, która wesprze już obecnych na miejscu strażaków.
Czterorodzinny, jednopiętrowy budynek prawdopodobnie nie będzie nadawał się do użytku, ale oceni to nadzór budowlany.
(ph)