RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Dwa półmetrowe boa dusiciele znalezione w centrum Katowic

Autor: Publikacja: Środa, 17 listopada (15:16) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Dwa węże znaleziono w samym centrum Katowic. To mające po około pół metra długości każdy boa dusiciele. Gady zauważyli przed południem patrolujący ulice policjanci. Zwierzęta leżały zwinięte w kłębek przy koszu na śmieci, tuż obok supermarketu i w miejscu, gdzie jest jeden z największych w Katowicach przystanków autobusowych.

Zwierzęta są już w schronisku, a policja ustala jak to się stało, że gady trafiły na ulicę.

Źródło: RMF FM FB
Dalsza część artykułu pod materiałem video: