RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Dolny Śląsk: Pijany lekarz przyjmował pacjentów

Publikacja: Piątek, 4 marca (13:48) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Blisko 3,4 promila alkoholu miał w organizmie ortopeda ze Świdnicy w Dolnośląskiem, przyjmujący pacjentów. Lekarz został zatrzymany przez policjantów. Teraz grozi mu do trzech lat więzienia.

O nietrzeźwym lekarzu poinformował policję jeden z pacjentów, zaniepokojonych zachowaniem medyka. U ortopedy stwierdzono w organizmie blisko 3,4 promila alkoholu. 47-letni lekarz ortopeda przyjmował w jednej ze świdnickich przychodni zdrowia. Po zatrzymaniu trafił na izbę wytrzeźwień - powiedziała Katarzyna Czepil z policji w Świdnicy. Dodała, że obecnie policja sprawdza, ilu pacjentów przyjął ortopeda i jak diagnozował chorych.

Źródło: RMF24/PAP

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: