RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

​Awaria w sieci komórkowej T-Mobile usunięta

Publikacja: Czwartek, 21 lutego (11:30) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (11:00)

Przed południem udało się usunąć awarię w sieci komórkowej T-Mobile. Problemy z telefonami pojawiły tuż przed godz.11. Na naszą redakcyjną skrzynkę wpadły dziesiątki e-maili od naszych słuchaczy informujące, że nie mogą połączyć się z żadnym numerem.

Jak ustaliliśmy, część abonentów przez ponad godzinę nie mogła ze swoich komórek połączyć się z żadnym numerem. Do nich natomiast można się było dodzwonić. Kłopoty z połączeniami występowały w całej Polsce.

Źródło: RMF FM

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: