RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Autobus bez kierowcy wjechał przed kościół podczas procesji

Publikacja: Niedziela, 24 kwietnia (07:45) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Autobus miejski bez kierowcy wjechał w wczoraj wieczorem na parking przed kościołem w Tarnowie. Do zdarzenia doszło podczas procesji rezurekcyjnej. Na szczęście nikomu nic się nie stało - poinformował nas na Gorącą Linię RMF FM pan Piotr Stasiowski.

Wczoraj o godz. 21.20 w rejonie ul. Wojska Polskiego z pobliskiej pętli autobusowej zjechał zaparkowany tam autobus. Autokar przejechał przez pas zieleni i uderzył prosto w betonową barierę przy schodach do kościoła, zaledwie kilka metrów od tłumu ludzi.

Z informacji tarnowskiej policji wynika, że pojazd był niewłaściwie zabezpieczony.

Źródło: Linia - Newsy

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: