RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Amfetamina w rękach funkcjonariuszy CBŚ

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Policjanci Centralnego Biura Śledczego zlikwidowali w okolicach Sochaczewa laboratorium zajmujące się produkcją amfetaminy. Zabezpieczyli m.in. 2 kg narkotyku, odczynniki chemiczne i półprodukty służące do wytwarzania środków odurzających.

Funkcjonariusze zatrzymali też 38-letniego chemika, który zajmował się produkcją amfetaminy. Laboratorium składało się z czterech profesjonalnie wyposażonych lini produkcyjnych.

Policjanci znaleźli 60 l płynnego siarczanu amfetaminy, dwa pistolety, broń automatyczną i amunicję oraz 2 granaty bojowe. Zabezpieczyli również 150 tys. zł. "Chemik" usłyszał zarzut produkcji narkotyków i nielegalnego posiadania broni. Na 3 miesiące trafił do aresztu.

Źródło: RMF FM FB

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: