RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

PO myśli o płaceniu za wizyty u lekarza

Publikacja: Piątek, 4 stycznia (10:35) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Platforma Obywatelska rozważa wprowadzenie odpłatności za wizyty u lekarza. Ostateczna decyzja na ten temat ma zapaść w poniedziałek popołudniu na naradzie w Kancelarii Premiera. Wcześniej takie rozwiązanie proponował Zbigniew Religa.

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: