RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Pęczak prosi Sejm o zapomogę

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Były łódzki poseł i baron SLD Andrzej Pęczak, który ostatnio opuścił więzienne mury, prosi Sejm o zapomogę. Twierdzi, że nie może wyżyć z 1900 złotych renty.

W przesłanym do Marszałka Sejmu wniosku Pęczak pisze, że z pieniędzy, które dostał po wyjściu z więzienia, nic mu już nie zostało. Prośbę o zapomogę uzasadnia: „Musiałem zapłacić koszty sądowe, przesłać żonie alimenty i…ubezpieczyć swoje Subaru”.

Czy Andrzej Pęczak może liczyć na litość Sejmu? Sprawą zajmuje się reporterka RMF FM Agnieszka Milczarz:

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: