Centrum Dialogu Społecznego gotowe na "biały szczyt"
Premier, minister zdrowia, przedstawieciele prezydenta, NFZ oraz medycznych związków zawodowych rozpoczęli spotkanie w Centrum Dialogu Społecznego na warszawskim Mokotowie. W zeszłym tygodniu odbyła się poświęcona temu samemu Radę Gabinetową, któa efektów nie przyniosła.