ZOMO-wcy w więzieniach
Pierwsi ZOMO-wcy skazani za pacyfikacje śląskich kopaln stawili się w więzieniach. Pozostali mają na to czas do czwartku. Jeśli się nie stawią, zacznie ich szukać policja.
Pierwsi ZOMO-wcy skazani za pacyfikacje śląskich kopaln stawili się w więzieniach. Pozostali mają na to czas do czwartku. Jeśli się nie stawią, zacznie ich szukać policja.