RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Zmarł piłkarz, który zasłabł na boisku

Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (11:00)

W niedzielę rano w szpitalu zmarł 23-letni piłkarz III-ligowego zespołu Wissa Szczuczyn. Emil Świderski zasłabł wczoraj w trakcie meczu. Z boiska zabrała go karetka pogotowia.

W sobotę Świderski grał przeciwko Mrągovii Mrągowo. W 40. minucie poczuł się źle i został zmieniony. O własnych siłach opuścił boisko. Chwilę później stracił przytomność. Miał gorączkę i bardzo wysokie ciśnienie. Sędzia wezwał karetkę pogotowia, która zabrała zawodnika do szpitala. Niestety, nie udało się go uratować.

Źródło: RMF FM

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: