Drużyna „biało-czerwonych” grała bardzo nierówno; nasze reprezentantki popełniały wiele błędów, a punkty w przegranych setach zyskiwały głównie dzięki pomyłkom Rosjanek w zagrywce.
Jutro podopieczne Andrzeja Niemczyka zmierzą się z drużyną Korei Południowej.