RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

„Złotka” przegrały z Rosją 2:3

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Polskie siatkarki przegrały z Rosją 2:3 (16:25, 30:28, 16:25, 26:24, 6:15). To już piąta porażka Polek w tegorocznej edycji World Grand Prix. Wczoraj w Seulu „złotka” uległy Japonii 0:3.

Drużyna „biało-czerwonych” grała bardzo nierówno; nasze reprezentantki popełniały wiele błędów, a punkty w przegranych setach zyskiwały głównie dzięki pomyłkom Rosjanek w zagrywce.

Jutro podopieczne Andrzeja Niemczyka zmierzą się z drużyną Korei Południowej.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: