RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Złodziej-łasuch wpadł w Koszalinie

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Policjanci z Koszalina zatrzymali 38-letniego mężczyznę, który korzystając z nieuwagi z pracowników stacji benzynowej kradł z półek pralinki, czekoladki i batoniki. Po kilku jego wizytach obsługa zorientowała się, że słodkiego towaru na regałach ubywa.

Funkcjonariusze przyłapali łasucha na gorącym uczynku - z kieszeniami wypchanymi cukierkami i bombonierką schowaną pod kurtką. Mężczyzna naraził stację na stratę ok. 700 złotych. Grozi mu do pięciu lat więzienia.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: