RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Zderzenie dwóch autobusów w Łódzkiem

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Osiem osób zostało rannych w wyniku zderzenia autobusów komunikacji miejskiej oraz PKS w miejscowości Blok Dobryszyce w Łódzkiem. Wszyscy trafili do szpitala w Radomsku.

Według wstępnych ustaleń policji, do wypadku doszło, gdy na skrzyżowaniu kierowca autobusu komunikacji miejskiej z Radomska nie udzielił pierwszeństwa przejazdu autobusowi PKS.

Źródło: brak

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: