RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Zdemolowany ośrodek wypoczynkowy

Publikacja: Środa, 6 czerwca (10:46) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

20 zatrzymanych osób i częściowo zniszczony ośrodek wypoczynkowy – to efekt imprezy, jaką zorganizowali sobie młodzi ludzie w Tylawie na Podkarpaciu. W nocy interweniować musiała policja i straż graniczna.

Dwa domki zostały uszkodzone. Z jednego wyrzucono wyposażenie na zewnątrz, część tego sprzętu została zniszczona. W drugim domku młodzieńcy wyłamali drzwi – mówi Marek Cecuła z policji w Krośnie.

Wszyscy zatrzymani są mieszkańcami Krosna. Mają od 19 do 22 lat. W ich organizmach stwierdzono od 0,8 do prawie 2,3 promila alkoholu. Chuligani odpowiedzą za zniszczenie mienia i zakłócenie ciszy nocnej.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: