Do napadu doszło we wtorek. Do jednego z kantorów w centrum stolicy wtargnęło 3 zamaskowanych napastników. Za szybę odgradzającą kasę od miejsca obsługi klientów wrzucili petardę hukową, a następnie jeden z nich próbował dostać się do środka. Kasjerka wyciągnęła broń i oddała kilka strzałów w kierunku usiłującego przeskoczyć przez szybę napastnika. Mężczyźni zbiegli z miejsca zdarzenia.
O napadzie policję poinformowali świadkowie. Na podstawie zebranych informacji i analizy śladów na miejscu zdarzenia policjanci ustalili, że jedna z kul musiała trafić napastnika.