RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Zarzuty dla buntowniczek z Nowej Huty

Publikacja: Poniedziałek, 20 marca (19:33) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Zarzut zniszczenia mienia i rozprawa przed sądem dla nieletnich – to konsekwencje buntu 8 dziewcząt z ośrodka wychowawczego w Nowej Hucie. Wychowanki zdemolowały kilka pomieszczeń.

Straty oszacowano na 6 tysięcy złotych. Powodem awantury było wyproszenie dwóch młodych mężczyzn, którzy nielegalnie weszli na teren ośrodka.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: