RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Zamarzły dwie osoby w warmińsko-mazurskim

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Pierwsze ofiary zimy na Warmii i Mazurach. To mieszkańcy Olecka i wsi pod Kętrzynem. Nie ma wątpliwości, że obaj zmarli z powodu wychłodzenia organizmu.

Mieszkańca Olecka znaleziono w chlewiku, drugi z zamarzniętych leżał w ciągniku, który stał na polu w okolicy wsi Nakomiady pod Kętrzynem.

Na Warmii i Mazurach od kilku dni temperatura spada tam nocą do 4-5 stopni poniżej zera.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom
Tagi: Mazury mróz

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: