RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Zabrze: Dzieci zatruły się lekami

Publikacja: Sobota, 5 września (13:37) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Pięcioro dzieci trafiło do szpitala w Zabrzu z objawami zatrucia po tym, jak połknęły niewielkie ilości leków psychotropowych. Maluchy bawiły się wspólnie na podwórku. Leki znalazły prawdopodobnie przy drodze. Na szczęście ich życiu nic nie zagraża.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom
Tagi: szpital leki

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: