RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Z komórki wyrośnie słonecznik

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Angielscy naukowcy opracowali przyjazny dla środowiska telefon komórkowy. Obudowa komórki zamiast z plastiku zrobiona jest z naturalnych, rozkładających się w środowisku materiałów. A w dodatku ma w środku nasionko słonecznika.

Gdy telefon się zużyje, wystarczy zakopać jego obudowę w doniczce z ziemią, podlewać przez 2 tygodnie i wyrośnie kwiat słonecznika. Jaki z tego wniosek? Za pomocą tego telefonu można skontaktować się z naturą.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: