RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Wypadek samochodu prezydenckiej kolumny

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Do kolizji samochodu z kolumny prezydenta Lecha Kaczyńskiego doszło w centrum Warszawy. W auto BOR-u uderzył osobowy opel. Na szczęście, nikomu nic się nie stało. Prezydent jechał właśnie na lotnisko.

Prezydent jechał samochodem w środku kolumny, przed autem, które uczestniczyło w kolizji. W samochód Biura Ochrony Rządu, zamykającego kolumnę, uderzył osobowy opel - jego kierowca rozmawiał przez telefon komórkowy i nie zauważył, że prezydencka kolumna hamuje.

Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ulic Żwirki i Wigury oraz Banacha.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: