RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Wypadek na stacji kolejowej w Oświęcimiu

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Pociąg, który miał ruszyć do Czechowic-Dziedzic, najechał na stertę koksu, który wysypał się na tory z pociągu towarowego. Z szyn wypadło kilka pierwszych wagonów - informuje reporter RMF FM Marek Balawajder. Żadnemu z pasażerów nic się nie stało.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: