Wyciek gazu strażacy już opanowali - informuje reporter RMF FM Andrzej Piedziewicz. W tej chwili służby czekają na drugą cysternę, aby przepompować pozostałą część gazu. Dopiero wówczas rozpocznie się proces podnoszenia samochodu.
Na wszelki wypadek strażacy ewakuowali mieszkańców dwóch pobliskich domów. Dziesięć osób, w tym pięcioro dzieci, znalazło tymczasowe schronienie u swoich krewnych.