RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Wyłudzili bilety „na niepełnosprawnego”

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

3 argentyńskich kibiców podstępem dostało się na mecz ich reprezentacji z Holandią. Argentyńczycy kupili wózki inwalidzkie i dzięki temu mogli zarezerwować tańsze bilety, przeznaczone dla niepełnosprawnych.

Podstęp wyszedł na jaw, kiedy jeden z kibiców dał się ponieść emocjom i podekscytowany wstał z wózka. Doszło do zamieszania – siedzący obok kibice myśleli, że są świadkami cudu. Okazało się, że chodzi o oszustwo. Wszyscy trzej kibice zostali wyrzuceni ze stadionu.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: