RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Wyciek kwasu solnego w Opolu

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Wyciek kwasu solnego w Opolu. Kwas zaczął wydobywać się z cysterny stojącej na bocznicy kolejowej. Zamknięto dwie pobliskie ulice, a mieszkańcom okolicznych kamienic-ze względu na niebezpieczne opary-kazano zamknąć okna. Ostatecznie strażacy zakończyli akcję przepompowywania kwasu po 20-u godzinach.

Tagi: Opole

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: