RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Wrocław: Trwa usuwanie skutków awarii

Publikacja: Piątek, 24 lutego (15:40) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Dobę po awarii wodociągu w centrum Wrocławia nadal trwa suszenie i czyszczenie, a straty w dalszym ciągu są liczone. Dopiero w poniedziałek przez plac Strzegomski przejadą tramwaje. Usuwanie skutków wczorajszej awarii potrwa do końca tygodnia.

Po awarii magistrali wodociągowej woda zalała ulicę i przejście podziemne, w którym działały punkty handlowe. Na powierzchni wprawdzie wszystko wygląda już tak jak przed awarią, ale pod ziemią niestety sytuacja wygląda dużo gorzej.

Woda co prawda została już wypompowana, jednak w środku w dalszym ciągu jest dużo błota. Suszenie i czyszczenie trwa też w sklepach. Zniszczone regały i meble stoją w przejściu, a właściciele sprzątają swoje miejsca pracy.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom
Dalsza część artykułu pod materiałem video: