RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Wrocław: To nie była sepsa

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Żołnierze z bazy wojskowej we Wrocławiu mogą odetchnąć z ulgą - ich kolega, który od kilku dni przebywa w szpitalu zakaźnym nie jest chory na sepsę.

Badania epidemiologów wykazały, że zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych spowodowała u młodego żołnierza bakteria dwoinki. W jednostce zniesiono restrykcje sanitarne.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: