RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Wrocław: Policja zatrzymała 20-letnich morderców

Publikacja: Sobota, 13 października (14:09) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Trzech sprawców brutalnego zabójstwa zatrzymała wrocławska policja. 20-latkowie zastrzelili swojego kolegę a drugiego ciężko ranili. Zrobili to bo nie mieli pieniędzy na spłatę długu, który u nich zaciągnęli. Sąd zdecyduje o aresztowaniu zatrzymanych. Grozi im dożywocie.

Sprawcy byli wyjątkowo okrutni wobec swojej ofiary. Wystrzelali cały magazynek broni z tłumikiem w kierunku mężczyzny, potem bili, a na koniec zakopali ciało we wcześniej przygotowanym dole. Drugiego z mężczyzn dotkliwie pobili.

Pożyczone pieniądze – łącznie 23 tys. zł, zostały przeznaczone na wesele jednego z oprawców.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: