RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Wodociągi wpuszczone w kanał przez pracowników

Autor: Publikacja: Środa, 25 marca (15:04) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Około 20 pracowników łódzkiego Zakładu Wodociągów i Kanalizacji podejrzanych jest o wpuszczanie do miejskiej kanalizacji toksycznych odpadów i działanie na szkodę firmy. Zarząd spółki już powiadomił prokuraturę, zabezpieczył dokumenty i zawiesił pracowników.

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: