RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Wimbledon: Radwańska lepsza od Domachowskiej

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Agnieszka Radwańska pokonała 6:1, 6:3 Martę Domachowską w drugiej rundzie wielkoszlemowego turnieju na trawiastych kortach w Wimbledonie. Mecz Polek trwał 64 minuty. Wcześniej z turniejem pożegnała się młodsza z sióstr Radwańskich, Urszula.

17-letnia krakowianka, dla której był to wielkoszlemowy debiut, przegrała 4:6, 4:6 z Amerykanką Sereną Williams. Urszula Radwańska, sklasyfikowana obecnie na 190. miejscu na świecie, wystąpiła w londyńskiej imprezie dzięki "dzikiej karcie" przyznanej przez organizatorów w dowód uznania za podwójny triumf - w singlu i deblu - w ubiegłorocznym Wimbledonie juniorek.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom
Tagi: tenis

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: