RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Widzew przegrał z Legią 0:1

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Gorący początek 12. kolejki piłkarskiej ekstraklasy. Widzew Łódź przegrał na własnym stadionie z Legią Warszawa 0:1. Jedynego gola zdobył w 22. minucie z rzutu karnego Roger.

Dzięki temu zwycięstwu mistrzowie Polski przesunęli się w tabeli na 2. miejsce, natomiast Widzew pozostał na 9.

Spotkanie w Łodzi miało być wielkim wydarzeniem, na które kibice w Polsce czekali dwa sezony. Mecz nie był jednak porywającym widowskiem, skończył się natomiast małym skandalem. W doliczonym czasie gry czerwone kartki zobaczyli dwaj piłkarze Legii - Elton i Junior.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: