RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Warszawiaków czeka trudne pół roku na drogach

Publikacja: Poniedziałek, 10 sierpnia (16:15) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Ciężkie półrocze czeka kierowców w Warszawie, w związku z kolejnym etapem przebudowy Węzła Marsa. Kierujący muszą się więc uzbroić w cierpliwość. Drogowcy zmienili oznakowania, a to powoduje duże zamieszanie.

Największy problem to zakaz skrętu w lewo z Wawra w stronę centrum. Jadąc w przeciwnym kierunku zamiast dwóch pasów, dzisiaj kierowcy do dyspozycji mają tylko jeden wąski pas. To skrzyżowanie i jego okolice wygląda jak wielki plac budowy. Niemal wszystko wokół jest rozkopane. Jezdnia jest w tym miejscu bardzo wąska. Białe pasy na drodze pozaklejane są żółtymi - zastępczymi pasami. Teraz dla wielu przejazd przez skrzyżowanie jest jedną wielką zagadką:

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: