RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Warszawa: Szczury na ekskluzywnym osiedlu

Publikacja: Wtorek, 12 grudnia (14:00) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Szczury na nowym, ekskluzywnym osiedlu na warszawskim Mokotowie. Ustawiono już pułapki, była już deratyzacja, ale na razie walka ze szczurami przypomina walkę z wiatrakami.

Administrator osiedla twierdzi, że to zupełnie normalne i dodaje, że nie można odciąć kanalizacji miejskiej od osiedlowej.

W jednym z apartamentów warszawskiego osiedla szczur przegryzł rurę pod sedesem. Mieszkańcy twierdzą, że takich przypadków było więcej.

Nowoczesny blok powstał w sąsiedztwie ogródków działkowych i Pól Mokotowskich, podobno obleganych przez szczury.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: