RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Warszawa: Policja zatrzymała kolejnych gangsterów

Publikacja: Środa, 17 października (11:39) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Kolejnych 14 członków gangu zajmującego się handlem narkotykami i bronią palną zatrzymała policja w Warszawie i powiecie nowodworskim. W czerwcu wpadło 19 przestępców z tej grupy. Postawiono im wtedy blisko 50 zarzutów.

Podczas przeszukań w ich mieszkaniach i domach policja zabezpieczyła - na poczet przyszłych kar - cztery luksusowe samochody, dwa komputery, ponad 54 tys. złotych, złotą biżuterię oraz 100 telefonów komórkowych.

Jeszcze dziś cała grupa zostanie przesłuchana w Prokuraturze Okręgowej w Ostrołęce, a sąd zdecyduje o ich tymczasowym aresztowaniu.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: