Warszawa: Policja zatrzymała kolejnych gangsterów
Publikacja: Środa, 17 października (11:39)
Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)
Kolejnych 14 członków gangu zajmującego się handlem narkotykami i bronią palną zatrzymała policja w Warszawie i powiecie nowodworskim. W czerwcu wpadło 19 przestępców z tej grupy. Postawiono im wtedy blisko 50 zarzutów.
Podczas przeszukań w ich mieszkaniach i domach policja zabezpieczyła - na poczet przyszłych kar - cztery luksusowe samochody, dwa komputery, ponad 54 tys. złotych, złotą biżuterię oraz 100 telefonów komórkowych.
Jeszcze dziś cała grupa zostanie przesłuchana w Prokuraturze Okręgowej w Ostrołęce, a sąd zdecyduje o ich tymczasowym aresztowaniu.