Z poczekalni dla VIP-ów będą mogli skorzystać pasażerowie z biletami 1 klasy. Będą mogli wypić kawę, herbatę, odpocząć, popracować – bo też jest miejsce, gdzie można się podłączyć z laptopami – zapewnia Adrianna Chibowska z Intercity.
Niełatwo będzie przekonać pasażerów do przesiadki z klasy drugiej do pierwszej – bilety są o połowę droższe. Jednak ci, którzy już z nich korzystają, zyskają nowoczesną komfortową poczekalnię. Posłuchaj relacji reportera RMF FM Pawła Świądra:
Jeśli poczekalnia w Warszawie się przyjmie – powstaną kolejne.