RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Warszawa: Autobus miejski staranował przystanek

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Trzy osoby trafiły do szpitala po tym, jak autobus miejski wjechał w przystanek przy ul. Płockiej w Warszawie. Wśród rannych jest kierowca autobusu.

Do zdarzenia doszło, gdy pojazd stał na małej pętli. Kierowca zobaczył, że zwolniło się przed nim miejsce i ruszył. Nagle skręcił w prawo i ściął przystanek. Okoliczności wypadku ustala policja. Nie jest wykluczone, że kierowca nagle zasłabł za kierownicą pojazdu. Posłuchaj relacji reportera RMF FM Mateusza Wróbla:

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: