RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Warmińscy gimnazjaliści oszukiwali na egzaminie

Publikacja: Wtorek, 31 maja (19:02) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Gimnazjaliści z czterech szkół na Warmii i Mazurach oszukiwali podczas egzaminów matematyczno-przyrodniczych. Teraz test będą musieli napisać ponownie. Termin wyznaczono na połowę czerwca.

Egzaminatorzy z Okręgowej Komisji w Łomży sprawdzili prace gimnazjalistów i stwierdzili, że na przykład w jednej szkole ściągało aż 9 osób. W innych po 4 uczniów popełniło te same błędy. W zadaniach pojawiły się dobre wyniki, choć źle je rozwiązano.

Źródło: brak

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: