Od początku miesiąca w jednej z trzech karetek w Zakopanem jeździ tylko dwóch ratowników medycznych. Jeden z nich jest równocześnie kierowcą. Trzech kierowców z długoletnim doświadczeniem straciło pracę.
Dyrektor medyczny szpitala dr Marian Papież uważa, że to dobry pomysł.
Nie wszyscy podzielają optymizm dyrektora
Potwierdza to zwolniony kierowca.
Te argumenty nie trafiają jednak do dyrektora.
Taka koncepcja budzi jednak sprzeciw byłego ordynatora zakopiańskiego SOR-u (Szpitalnego Oddziału Ratunkowego)
Dyrektor Papież znów jest innego zdania
To jednak nie o to chodzi - denerwuje się doktor Kosiński
To także nie przekonuje dyrekcji szpitala.
Oby tylko pacjentom nie zabrakło czasu, kiedy niedoświadczeni kierowcy będą poszukiwać ich adresu w GPS-ie.