Sarajewo, Albertville, wszystkie igrzyska z udziałem polskiej reprezentacji – tam zawsze obecne były kije „Smoleń”. Prawie wszyscy polscy zawodnicy grali i strzelali bramki właśnie przy użyciu tego sprzętu.
Teraz producent zamierza wytwarzać supernowoczesne kije kompozytowe. Oby tylko na igrzyskach mieli je okazję wypróbować polscy hokeiści.