RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

W Turcji Kubica pojedzie z podwójnym dyfuzorem

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Team BMW-Sauber ogłosił, że w przyszły weekend jego kierowcy: Robert Kubica i Niemiec Nick Heidfeld, wystartują w wyścigu Formuły 1 o Grand Prix Turcji w bolidach zaopatrzonych w nowe, dwustopniowe dyfuzory.

To kolejne, po nowym pakiecie aerodynamicznym, ulepszenie bolidów niemiecko-szwajcarskiego zespołu, które ma sprawić, że włączy się on na dobre w walkę o punkty w rywalizacji kierowców i konstruktorów. Nie wiadomo jednak na razie, czy w Stambule Kubica i Heidfeld będą korzystać z systemu KERS.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: