RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

W kryzysie rząd się tnie

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

W kryzysie rząd planuje cięcia etatów w ministerstwach, agencjach i urzędach wojewódzkich - dowiedziała się "Gazeta Wyborcza". Pracę ma stracić 10 proc. urzędników.

Według rozmówców gazety, w rządzie i PO pomysł cięć pojawił się dwa tygodnie temu na naradzie premiera Tuska z najbliższymi pracownikami. Mamy na głowie trudny budżet na 2010 r. - mówi bliski współpracownik szefa rządu. Stąd pomysł cięć. Plan ma przygotować minister Michał Boni, człowiek Tuska do zadań specjalnych. Projekt będzie gotowy za miesiąc - czytamy w "Gazecie Wyborczej".

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom
Tagi: rząd kryzys

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: