RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

W Beskidach wciąż problemy z prądem

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Wciąż około 100 odbiorców w Beskidach nie ma prądu. Energetycy załamują ręce, bo w rejonie Babiej Góry śnieg od prawie miesiąca łamie drzewa, a konary niszczą z kolei sieci przesyłowe.

Energetykom udało się dziś usunąć jedną z awarii, jednak wkrótce gałęzie znów zerwały sieć. W rejonie Wisły naprawy trwały cały dzień. Rano uszkodzonych tam było kilkanaście stacji średniego napięcia.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: